Jesteś tutaj

Rejestracja na szkolenia - Tworzenie lokalnych strategii oświatowych

Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz Miasto Ełk serdecznie zapraszają samorządowców i urzędników do udziału w bezpłatnych szkoleniach poświęconych tworzeniu lokalnych strategii oświatowych.

Podczas naszych bezpłatnych szkoleń:

  • Dowiesz się, jak lokalna strategia oświatowa i proces jej tworzenia może pomóc rozwiązywać problemy oświaty w Twoim samorządzie.
  • Poznasz metody prowadzenia dialogu z mieszkańcami na temat oświaty, który minimalizuje ryzyko eskalacji konfliktów lub protestów.
  • Wymienisz się doświadczeniami z innymi samorządowcami i poznasze efekty lokalnej polityki oświatowej prowadzonej w Ełku.

Szkolenia są bezpłatne. Zapewniamy ciepły posiłek. Nie zwracamy kosztów podróży. Wystawiamy zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w szkoleniu.

Terminy i lokalizacje szkoleń (do wyboru):

  • Ełk - 25 kwietnia, godz. 11.00-16.00
  • Poznań - 10 maja, godz. 11.00-16.00 (BRAK MIEJSC)
  • Katowice - 17 maja, godz. 11.00-16.00 (BRAK MIEJSC)
  • Gdańsk- 22 maja, godz. 11.00-16.00
  • Warszawa - 8 czerwca, godz. 11.00-16.00 (BRAK MIEJSC)

W związku z wyczerpaniem się liczby miejsc na szkolenie w Poznaniu, prosimy o wybór jednej z czterech lokalizacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej z siedzibą przy Noakowskiego 10 w Warszawie (CEO), w celu uczestnictwa w szkoleniu w programie Polityka Oświatowa Samorządu Terytorialnego i związanej z tym sprawozdawczości finansowej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) a także w celu informowania o przedsięwzięciach, produktach i usługach CEO w ramach programu "Polityka Oświatowa Samorządu Terytorialnego", teraz i w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania zgodnie z ww. ustawą. Dane mogą zostać udostępnione przez CEO sponsorowi programu w celu rozliczenia dofinansowania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zgłoszenia swojego udziału w szkoleniu.