Jesteś tutaj

Formularz zgłoszeniowy na 8. Festiwal Filmoteki Szkolnej 2017

Zapraszamy Państwa na 8. Festiwal Filmoteki Szkolnej, który odbędzie się w dniach 12-13 czerwca w Warszawie. Na Festiwal zapraszamy ekipy szkolne z całej Polski, które maksymalnie mogą liczyć 4 osoby (1 opiekun plus 3 uczniów/uczennic). W formularzu prosimy Państwa o podanie paru konkretnych informacji, które pozwolą nam lepiej przygotować Państwa pobyt oraz program Festiwalu, oraz o załączenie określonych mediów. Zanim Państwo rozpoczną wypełnianie formularza, prosimy upewnić się, czy mają Państwo wszystko, co jest konieczne do udanej rejestracji, tj.:
- informację na temat liczby uczniów, jaką chcieliby Państwo zabrać ze sobą na Festiwal,
- informację o diecie uczestników (wegetariańska, bezglutenowa, itp.),
- informację, czy Państwo, lub uczniowie pod Państwa opieką byli na wystawie "Plan filmowy" udostępnionej przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych, oraz czy uczestniczyli w warsztatach charakteryzacji i storyboardu, organizowanych przez Wytwórnię. 
- zdjęcie grupy, którą Państwo będziecie reprezentowali, 
- link do filmu opracowanego przez Państwa grupę w ciągu roku (jeśli chcieliby Państwo zgłosić film do omawiania w kinie przez eksperta). 

Jeśli posiadają Państwo pod ręką wszystkie wyżej wymienione elementy, zapraszamy do rejestracji! 

Pliki muszą mieć mniej niż 2 MB.
Dozwolone typy plików: gif jpg jpeg png.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej (CEO), z siedzibą w Warszawie przy ul. Noakowskiego 10, w celu realizacji i sprawozdawczości finansowej programu, do którego przystępuję, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 poz. 1182 ze zm.) a także w celu informowania o przedsięwzięciach, produktach i usługach CEO w ramach programu, do którego przystępuję, teraz i w przyszłości. Wiem, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania zgodnie z ww. ustawą. Dane mogą zostać udostępnione przez CEO sponsorowi programu w celu rozliczenia dofinansowania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do przystąpienia do programu.